Bulunan Sonuçlar

Arama Kriteri
www.cocukabiyesi.com

0232 441 42 52 -0533 930 20 60

İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME

*Beden uyumsuzluğu, beğenmeme, cayma hakkını kullanması durumunda sadece ürün bedeli iade edilir ve varsa yararlanmış olduğunuz kampanya kapsamı dışına alınarak, kargo ve kapıda ödeme ücretleri vs. kesilerek ücret iadeniz gerçekleşmektedir.

*Değişim için gönderdiğiniz ürünler tarafımıza ulaştığı an kontrolden geçtikten sonra herhangi bir hasarı olduğu tespit edilmezse ürün bedeli tarafınıza iade edilir.


* İadeniz cocukabiyesi.com ‘un ilgili birimleri tarafından incelendikten sonra tarafınıza dönüş yapılarak süreç başlayacaktır. İadeniz onaylandığında ürün tutarı, varsa kargo ve kapıda ödeme komisyon bedelleri kesilerek irtibat telefon numaranızdan sizlere ulaşıldığı takdirde en geç 14(On Dört) iş günü içerisinde iade edilir.

cocukabiyesi.com 'dan aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren en geç 3 gün içerisinde anlaşmalı olduğumuz kargolar (MNG Kargo) ile karşı ödemeli olarak adresimize göndermeniz yeterli olacaktır .Ancak anlaşmamız olmayan diğer kargo firmalarıyla gönderilen ürünlerin kargo ücreti göndericiye aittir. 7 günü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul edilmemektedir. İade süresi dolan faturasız, etiketsiz, yıkanmış, kullanılmış tekrar satılabilir özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecek, tarafınıza karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. İadeniz cocukabiyesi.com ‘un ilgili birimleri tarafından incelendikten sonra tarafınıza dönüş yapılarak süreç başlayacaktır. İadeniz onaylandığında ürün tutarı, varsa kargo ve kapıda ödeme komisyon bedelleri kesilerek irtibat telefon numaranızdan sizlere ulaşıldığı takdirde en geç 14(On dört)  iş günü içerisinde iade edilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve cocukabiyesi.com’un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Kredi kartı ile alışveriş gerçekleştirildiğinde ücret iadesi havale edilmemekte sadece kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, kredi kartlarında 3 iş günü, hesap kartlarında 10 iş gününü bulmakta, iadenizin onay tarihinden itibaren 3 iş günü içinde bankanızı arayarak kredi kartınıza ücret iadenizi öğrenebilirsiniz. Ulaşılamayan irtibat telefon numaralarından kaynaklı gecikmelerden cocukabiyesi.com sorumluluk kabul etmemektedir. 

 

HANGİ ÜRÜNLER İADE EDİLEMEZ?

Sadece Tasarım ve Abiye ürünlerine özel iade işlemi; ürünün aynı gün içerisinde geri iade edilmesi durumunda geçerli olacaktır. Belirtilen sürenin aşılması durumunda ise iade işlemleri gerçekleşmemektedir. Tek kullanımlık ürünler hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İç giyim, mayo ve bikini ürünlerinde ilgili kanun ve yönetmenlik hükümleri gereği değişim ve iade yapılamamaktadır.  İade ve değişimlerde sorun yaşanmaması adına Ayakkabılarınızı ev ortamında, tekstil ürünlerinin etiketlerini koparmadan ve yıkamadan denemenizi öneririz. Etiketleri koparılmış ve yıkanmış ürünler kabul edilmemektedir.
 

KUSURLU ÜRÜN İADELERİ

cocukabiyesi.com 'dan kaynaklanan, yanlış ürün, yanlış beden ve yanlış renk v.b gönderimleri kullanmadan satılabilir özelliğini kaybetmeden ürünün tarafınıza teslim tarihinden itibaren 3 gün içerisin de cocukabiyesi.com Müşteri Hizmetleri ile temasa geçerek , kargo ücreti ödemeden (yalnızca Aras kargo ile) iade yapabilirsiniz .Bu sürenin dışında herhangi bir şekil de ürünlerinizin iade ve değişimi yapılamamaktadır. Ürün iadelerinde sadece ürünlerin tamamı kusurluysa ücret iadesi ve ödenen kargo bedeli geri ödenmektedir. Bunun dışında beden uyumsuzluğu, beğenmeme, cayma hakkını kullanması durumunda sadece ürün bedeli iade edilir ve varsa yararlanmış olduğunuz kampanya kapsamı dışına alınarak, kargo ve kapıda ödeme ücretleri vs. kesilerek ücret iadeniz gerçekleşmekte.
 

İADE VE DEĞİŞİM SÜRESİ KAÇ GÜNDÜR?

Tüketici Kanunun da yer alan Sebep Göstermeden Cayma hakkı sadece Giyim sektöründe ürünü teslim aldığınız günü takip eden ilk 3 iş gününü içermektedir. İade ve değişim amaçlı ürün gönderimi yapılırken Aras Kargo firması ile ücretsiz gönderim yapabilirsiniz. Anlaşmamız olmayan kargo firmalarıyla gönderilen iadenin kargo ücreti göndericiye aittir.

İadeniz cocukabiyesi.com 'un ilgili birimlerine ulaştığında, tarafınıza dönüş yapılarak iade tutarınız size gönderilerek işleminiz gerçekleştirilmektedir.

cocukabiyesi.com bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, cocukabiyesi.com markası ve diğer markaları, alan adları, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. cocukabiyesi.com burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

cocukabiyesi.com dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

 

ALIŞVERİŞ BİLGİLERİ
KURUMSAL
 
E-BÜLTEN KAYIT

Kampanyalarımızdan ve indirimlerimizden haberdar olun

 

 
 Çocuk Abiyesi ve Çocuk Takım Elbisesi